مراسم تجلیل از برگزیده جهانی تورنمنت شهرها

مراسم تجلیل از دانش آموزان برگزیده جهانی تورنمنت شهرها

 

مراسم تقدیر از تیم برگزیده بروجن که به مرحله نهایی مسابقات تورنمنت شهرهای جهان در کشور روسیه برگزار شده بود، در ساعت 5 عصر روز یکشنبه 5/6/96 با همکاری آموزش و پرورش شهرستان بروجن در محل مرکز رفاهی فرهنگیان بروجن واقع در جاده سیاسرد برگزار گردید.

در این مراسم پس از قرائت قرآن و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای رسولی مدیریت محترم آموزش و پرورش بروجن طی سخنانی پس از عرض خوشامد به حضار موفقیت های آموزش و پرورش بروجن در سال تحصیلی گذشته را ارائه نمودند.

سپس بعد از اجرای یک قطعه موسیقی، جناب آقای قربانعلی نصیری سرپرست تیم دانش آموزان گزارشی از سفر روسیه و برنامه های خانه ریاضیات بروجن ارائه دادند که همراه با کلیپ سفر به روسیه اجرا شد. سپس مجددا یک قطعه موسیقی توسط آقای محمدرضا باقری اجرا شد و بعد از آن سخنران اصلی جلسه، جناب آقای دکتر بهروز امیدی مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در سخنانی از تلاش تیم برگزیده استان تقدیر نموده و اظهار امیدواری کردند این موفقیت های افتخارآمیز ادامه یابد. سپس ایشان نیز گزارشی از موفقیت های سال گذشته آموزش و پرورش در سال گذشته را ارائه نمودند که در بین آنها چندین رتبه کشوری و جهانی در مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی و علمی وجود داشت. سپس توسط آقای بخشایش مصاحبه ای کوتاه با سه دانش آموز برگزیده و آقای سبحان رفیعی دانش آموز کلاس ششم ابتدایی که قبل از سفرجلساتی به این دانش آموزان برگزیده آموزش زبان روسی داده بود انجام شد. (آقای سبحان رفیعی در طی اقامت دو ساله خود در روسیه به مهدکودک روسی رفته بود و کاملا به زبان روسی مسلط بود.)

درانتهای برنامه پس از قرائت پیام تبریک خانم دکتر ربیعی نماینده محترم شهرستان در مجلس , جوایز این دانش آموزان و تعدادی از معلمان این دانش آموزان که به گفته دانش آموزان در پیشرفت ریاضی آنها نقش داشتند توسط تعدادی از مسئولین از جمله آقای امیدی,آقای مرادی سرپرست فرمانداری, آقای رسولی و آقای منصوری رئیس شورای اسلامی شهر وهم چنین تعدادی از معتمدین و بزرگان شهر اهداء شد.

برای این دانش آموزان جوایزی توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بروجن، فرمانداری شهرستان بروجن و دبیرستان متوسطه اول نمونه دولتی اندیشه و چندی از نهادهای مردمی تهیه شده بود که به آنها اهدا گردید. هم چنین توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بروجن به تعدادی از معلمان ریاضی از جمله آقایان؛ قربانعلی نصیری، اسماعیل رسولی، اسماعیل ابراهیم پور، علی اکبر نصیری، رضا منصوری، حسین ابراهیم پور، سیدجمال بخشایش، غلامحسن غلامی و خانم ها؛ زهرا حقیقت، سهیلا نصیری و فیاضی اهدا گردید.

ضمنا در این مراسم سه دانش آموز برگزیده از مادران خود تقدیر نمودند. مجری این جلسات خانم المیرا اعلایی بود که خودش به دلیل تنها دانش آموزی که به مرحله دوم المپیاد علمی راه یافته بود مورد تقدیر قرار گرفت.

لينك مطلب يا خبر  

 

  نظر شما در باره متن يا خبر بالا  
   
  ارسال  

  نظرات ساير كاربران درباره متن يا خبر بالا