امیدها دوباره زنده شد

امیدها دوباره زنده شد

کسب مدال نقره چهلمین دوره مسابقات ریاضی کشوری دانشجویی توسط آقای کیوان میرزایی دانشجوی رشته ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد و عضو خانه ریاضیات بروجن را به کلیه همشهریان عزیز تبریک می گوییم.

امیدواریم کیوان میرزایی شروع دور جدید مدال آوری در مسابقات علمی باشد و این افتخار آفرینی توسط عزیز دیگری ادامه یابد.

به گزارش ایرنا از دانشگاه علم و صنعت ایران، چهلمین مسابقه ریاضی دانشجویی ایران با رقابت بین 35 تیم متشکل از دانشجویان نخبه ریاضی از دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی این دانشگاه علم و صنعت ایران و همکاری انجمن ریاضی کشور برگزار خواهد شد.

رقابت دانشجویان حاضر در این دوره از مسابقات در مواد «آنالیز ریاضی و توابع مختلط»، «جبر و جبر خطی» و «ریاضیات عمومی، ریاضیات گسسته و ترکیبیات، نظریه اعداد، احتمال» صورت می گیرد. در ترکیب هر تیم، یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه به عنوان سرپرست و حداکثر پنج نفر از دانشجویان دوره کارشناسی علوم ریاضی هر دانشگاه حضور دارند. آزمون تیم های شرکت کننده از ساعت 9 صبح تا 13 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، سوم و چهارم برگزار می شود. برترین های این رقابتهای دانشجویی در مراسم اختتامیه و توزیع مدال از ساعت 9 صبح روز شنبه ششم شهریورماه مجتمع امام خمینی (ره) برگزار می شود، معرفی و تجلیل خواهند شد.

مسابقات ریاضی دانشجویی ایران از اعتبار بین المللی برخوردار است و نفرات برگزیده آن مورد توجه محافل علمی و دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور هستند.

 : لینک خبر نتایجhttp://www.iust.ac.ir/find-112.14457.46342.fa.html

لينك مطلب يا خبر  

 

  نظر شما در باره متن يا خبر بالا  
   
  ارسال  

  نظرات ساير كاربران درباره متن يا خبر بالا