برگزاری اردوی حل مسأله

برگزاری اردوی حل مسأله

طبق دستورالعمل ارسالی مسابقه گروهی حل مسأله از طرف انجمن شورای خانه های ریاضیات ایران مبنی بر اجرای مرحله دوم این مسابقه در قالب یک اردوی یک روزه، خانه ریاضیات بروجن بر آن شد تا اردوی یک روزه ای را برای برگزیدگان مسابقه مرحله دوم (گروهی حل مسأله) پایه های چهارم، پنجم، ششم ابتدایی و هفتم متوسطه اول جهت انجام دستورالعمل اجرایی کند.

بدین منظور اردویی در روز چهارشنبه مورخ 20 مردادماه 95 با حضور 35 دانش آموز برگزیده ی مسابقه مرحله دوم (گروهی حل مسأله) و دبیران ابتدایی کلاسهای تابستانی به مقصد شهر اصفهان برگزار گردید.

در این اردو بعد از ورود به شهر اصفهان، دانش آموزان در دو کارگاه « بازی تنگرام » و « اریگامی » که از طرف خانه ریاضیات اصفهان به همت سرکار خانم هانی و تیم محترمشان که برای دانش آموزان تدارک دیده بودند، شرکت نمودند. در این کارگاه ها دانش آموزان مبادرت به رسم و تهیه وسایل بازی نمودند، با قوانین بازی آشنا شدند، سپس به مسأله ها و معماهای مورد طرح پاسخ دادند.  بعد از صرف ناهار، دانش آموزان به بازدید باغ خزندگان و باغ پرندگان رفتند و در آخر با گشت و گذار در پارک کوهستانی صفه راهی بروجن شدند.

لينك مطلب يا خبر  

 

  نظر شما در باره متن يا خبر بالا  
   
  ارسال  

  نظرات ساير كاربران درباره متن يا خبر بالا