مسابقه غیر حضوری ریاضی 94 شماره 2

دانش آموزان محترم جهت آشنایی به نحوه ی شرکت و دریافت سوالات مسابقه غیرحضوری شماره2 به لینک زیر یا اینجا مراجعه نمایید...
سوالات

کلیه دانش آموزان مقاطع متوسطه اول(هفتم هشتم و نهم) و متوسطه دوم در صورت تمایل می توانند دراین مسابقه شرکت نمایند.

  شرح مسابقه :

دانش آموزان شرکت کننده دراین مسابقه می توانند پاسخ تشریحی سوالات زیر را نوشته و آنها را حداکثر تا تاریخ 30/9/94 به دفتر خانه ریاضیات بروجن واقع در مدرسه غیردولتی مهر (بلوار مدرس، چهارراه بهداشت) تحویل دهند و یا به پست الکترونیکی sj.bakhshayesh@gmail.com  ایمیل کنند.

خانه ریاضیات پاسخ های رسیده را تصحیح کرده و امتیاز ها را مشخص می کند، امتیاز هر فرد شرکت کننده بر اساس حاصل جمع امتیازات حاصل ازسه تا از سوالات که امتیاز کسب شده در آنها بیشتر است محاسبه می شود. در نهایت تعدادی بر اساس این امتیازات انتخاب شده و این افراد باید در یک جلسه با حضور بقیه شرکت کنندگان و داوران راه حل های خود را شرح دهند وبه سوالات طرح شده جواب دهند. در نهایت بر اساس نظر داوران افراد برتر (راهنمایی و دبیرستان جداگانه) انتخاب شده و در جلسات آتی خانه ریاضیات مورد تقدیر قرار می گیرند.ضمنا برگزیدگان برای شرکت در اردوی علمی خانه ریاضیات در اولویت هستند.

هزینه شرکت در مسابقه برای هر نفر2000 تومان می باشد و اعضای خانه ریاضیات در سال تحصیلی 95-94 از پرداخت هزینه معاف می باشند.

لينك مطلب يا خبر  

 

  نظر شما در باره متن يا خبر بالا  
   
  ارسال  

  نظرات ساير كاربران درباره متن يا خبر بالا