جلسات دانش آموزی خانه

جلسات دانش آموزی خانه ریاضیات

اولین جلسات دانش آموزی خانه ریاضیات بروجن در سال تحصیلی جدید در روز پنج شنبه 16مهر برگزار شد. در این جلسات دانش آموزانی از کلاس های هشتم و نهم دعوت شدند که در پرسش نامه ای که در مسابقه کانگورو سال تحصیلی قبل(فروردین94) توزیع شده بود، علاقه مندی خود را برای شرکت در مسابقات تدریس ریاضی و مهارت های ریاضی و همچنین عضویت در شورای دانش آموزی خانه ریاضیات بروجن اعلام کرده بودند. این جلسات در سه نوبت و به صورت زیر برگزارگردید:

دانش آموزان دبیرستان متوسطه اول فرزانگان ساعت 5/8 تا 11

دانش آموزان دختر بقیه دبیرستان های متوسطه اول ساعت5/10تا 12

دانش آموزان پسر دبیرستان های متوسطه اول ساعت 5/4تا 6

در این جلسات پس از پخش 2کلیپ دانش آموزان علاقه مند مجددا در مسابقات  تدریس ریاضی و مسابقه مهارت های ریاضی ثبت نام شدند و در آخر برای انتخاب نمایندگان دانش آموزان در شورای دانش آموزی داوطلبین معرفی شدند و رای گیری به عمل آمد.

چند نکته مهم در رابطه با مطالب بالا:

1-چنانجه دانش آموزان دیگری هم علاقه دارند در مسابقات بالا شرکت کنند می توانند تا چهارشنبه 22مهر به خانه ریاضیات بروجن مراجعه و ثبت نام نمایند.

2-در روز پنج شنبه 23مهر جلسات توجیهی(طبق برنامه زیر) گذاشته و در مورد این مسابقات توضیح داده خواهد شد اما به طور مختصر اشاره می شود که در مسابقه تدریس ریاضی دانش آموزان یک موضوع به انتخاب خود تعیین کرده و تدریس می کنند و برنده کسانی هستند که بهترین تدریس را انجام دهند و در مسابقه مهارت ها از دانش آموزان به صورت شفاهی سوالاتی برای سنجش سرعت عمل و قوه حدس و تقریب و خلاقیت پرسیده می شود ضمنا هزینه شرکت در هر مسابقه برای اعضای خانه رایگان و برای بقیه2000تومان می باشد.

3-جلسات مشابهی برای دانش آموزان متوسطه دوم طبق برنامه زیرگذاشته می شود طبق اطلاعات پرسش نامه مذکور برای عده ای زنگ زده می شود ولی کلیه علاقه مندان می توانند در این جلسات شرکت کنند.

4-اعضای منتخب دانش آموزان و اعضای منتخب خانه ریاضیات در شورای دانش آموزی خانه ریاضیات که قرار است در تدوین برنامه های خانه کمک فکری و عملی کنند پس از برگزاری جلسات متوسطه دوم اعلام می شود.

                                      *******************************************

برنامه های خانه ریاضیات بروجن در هفته جاری کلاس هایی که به حدنصاب رسیده و در این هفته شروع می شوند:

چهارشنبه 22مهر: ساعت 5/4 تا 5/5 - جلسه ثبت نام و انتخاب شورا - مقطع متوسطه دوم (دختران)

پنج شنبه23مهر: ساعت 9تا10 - جلسه توجیهی مسابقات تدریس و مهارت های دختران

                   ساعت 10-5/11 کلاس مفاهیم هشتم (آقای بخشایش)

                   ساعت5/11 تا13 کلاس مفاهیم نهم دختران (آقای بخشایش)

                  ساعت 4تا5/5 کلاس سطح 3ب پسران (آقای نصیری)

                   ساعت5/5 تا 5/6  جلسه توجیهی مسابقات تدریس و مهارت های پسران

لينك مطلب يا خبر  

 

  نظر شما در باره متن يا خبر بالا  
   
  ارسال  

  نظرات ساير كاربران درباره متن يا خبر بالا