Menu
عکس های غمگین پروفایل عکس افکتینو

پل گلاتزل، مهاجم جوان با لیورپول قرارداد بلند مدت جدیدی امضا کرد – عکس های ریاضیات

اساس نامه خانه ریاضیات بروجن

طرفداری- پل گلاتزل، مهاجم جوان با باشگاه لیورپول قراردادی بلند مدت امضا کرد.

مهاجم ۱۸ ساله روز گذشته (چهارشنبه) قراردادی بلند مدت با لیورپول امضا کرد. این در حالی است که وی در حال سپری کردن دوره نقاهت از دو ماه پیش تا کنون است.

به نقل از سایت رسمی لیورپول، گلاتزل در این خصوص گفت:

حس بسیار فوق العاده ای دارم. از اینکه در ابتدای فصل مصدوم شدم، ناراحتم ولی اکنون حس بسیار خوبی دارم که باشگاه به من ایمان دارد. حال فقط روی نوتوانی تمرکز کرده ام تا زودتر به زمین بازگردم. من سال های زیادی است که در لیورپول حضور دارم و فقط می خواهم به کارم ادامه دهم تا ببینم به کجا خواهم رفت. حال امضای این قرارداد کار مرا آسان تر می کند. قطعا با قدرت بیشتری از مصدومیت بازخواهم گشت و مجددا آماده کمک به تیم خواهم شد.

گلاتزل در فصل ۱۹-۲۰۱۸ برای تیم زیر ۱۸ ساله های لیورپول ۲۸ گل به ثمر رساند. سپس در تابستان نیز با نظر یورگن کلوپ با تیم اصلی لیورپول تمرین کرد. فصل گذشته فرم خوب وی موجب شد لیورپول موفقیتی بزرگ در جام حذفی جوانان کسب کند و او با ۸ گل آقای گل آن رقابت ها شد.

پل گلاتزل متولد لیورپول است. او همچنین شهروند آلمان نیز است زیرا والدینی از آن کشور نیز دارد. گلاتزل کار خود را با تیم زیر ۹ ساله های لیورپول آغاز کرد و تمامی رده های سنی را با موفقیت طی نمود. عملکرد خوب وی در فصل گذشته موجب شد باشگاه در فوریه ۲۰۱۹ یک قرارداد حرفه ای با وی امضا کند که روز گذشته این قرارداد تمدید شد.

اخبار ریاضیات
http://brnmath.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *